Joseph mluví o "The Originals"

31. března 2013 v 21:48 | Zoey |  Joseph - Interviews
Ten to rozhovor je pro časopis Entertainment Weekly a jako obvykle přeložený mnou tak geniálně, že i google je lepší Ano ano Joseph mluví a je tam milion lidi,kteří tam taky něco říkají :DD

V novém čísle Entertainment Weekly na stáncích již dnes(30.3.) máme první exkluzivní pohled na 25. dubna na epizodu The Vampire Diaries,která slouží jako Backdoor Pilotní epizoda pro The Originals Spin Off v Big Easy. V tu hodinu Klaus(Joseph Morgan,Elijah(Daniel Gillies) a Rebekah(Claire Holt) se vrátí do New Orleans- město,které pomáhali vybudovat a pak utekli asi před 100 lety, kdy je Mikael honil-a zjístíte, že Klausův bývalý chráněnec Marcel(Hraje ho Charles Michael Davis) jej proměnil v město, kde pro všechny záměry a účely, upíři chodí volně po ulicích." Marcel je tu aby se lidé dívaly na druhou stranu, zatímco mají tyto šílené požitkářské strany a dělat co chtějí," říká Moragan. Natáčení jednoho z těch večírků dříve tento měsíci v New Orleans v "Hotelu Royal", který z dvojnásobil Marcelův dům se ukázal jako památný pro herce...

C.Č."Bylo to tři patra balkónů podíval se dolů na nádvoří. Klaus půjde na party a tam jsou všichni ty lidé krmení a dělají opravdu šílené,šílenoé věci. Tak jsme děli jedno za druhým, hraje opravdu hlasitá hudba a tam bylo několik hostů ještě ubytovaných a staly se dvě věci: Za prvé jsme hráli hudbu tak nahlas na jednom místě uprostřed záběru někdo otevřel dveře a šel "TICHO! Snažím se spát!" A pak zaboucnul dveře," vzpomíná Morgan." To bylo všechno co bychom mohli udělat pro každého prostě abychom nevybuchli smíchy, protože to bylo tak absurdní, uprostřed této upíří party. A pak další věc byla samozřejmě, že to bylo na den Svatého Patrika víkend tohoto období,které jsme natáčeli v hotelu náhle jsme zastavili produkci, zatímco neuvěřitelně opilý pár narazil prostřednictvím upíří party, snaží dostat do jejich pokoje. Byl to zážitek.Ale to jsou klady a zápory natáčení tam," říká se smíchem, "Dostanete tuto úžasnou atmosféru a tyto neuvěřitelné postavy, ale také získate úžasnou atmosféru a tyto neuvěřitelné znaky, které musí řešit."
Gillies také měl jeden ze svých oblíbených momentů na natáčení v hotelu Royal: "Dělal jsem EPK [Electronic Press Kit] na balkóně vedle chlapa,který zřejmě měl mít "romatický víkend" s jeho holkou a vyšel ven a začal, kterým se do mě pustil v určitém okamžiku. Jen si myslet, že to normálně byl druh děsivé chvíle na natáčení, ale proto, že jsem byl tolik zábavný, i- tento strašný okamžik - zdálo se, že má své vlastní kouzlo, svůj vlastní druh zvláštní kouzlo na něj."
Čísla jsou drcené určit, kde by Spin Off byl natočen The Originals dostane pořadí řad( které zjístíme, když CW oznamuje oznamuje svůj pád plánu v květnu).
Výkonná producentka Julie Plec ví,že není náhrada za The Big Easy. "Jediná věcí, kterou náš režiser Chris Crismer řekl nejlepší část New Orleans je historie je v pořádku,že: Pokud je nátěr na stěnách to zahrnuje 10 dalších vrstev. Poku je je budova,postevna na zbytcích budovy před ní. I na hřbitovech , jsou všichni pohřbeni spolu navzájem, takže celá linie předků jsou co-mingling se v prachu pod těmito náhrobky,"říká."A oni byli tak ochotní a rádi,že nás tam vidí. Máme k natáčení přední část katedrály Svatého Louise, která je nejstarší katedrála ve Spojených státech. Můžeme natáčet na Lafayettově hřbitově, který tam už je stovky let. Musíme natáčet v budovách a jejich okolí, které tam stojí už od posledního velkého požáru. Máme turistické průvodce, který nám dal na cestu když jsme šli na své studijní cesty v prosinci. On je tak chytrý a tak dobrý, a on ví tolik o městě a historii francouzské čtvrti konkrétně."


Kopírujte pouze se zdrojem!!


PS: Zítra čekejte 2.díl Fanfiction Láska a Nenávist který jsem chtěla přidat v pátek ale jak si jsem zapomněla :D. Chystám se na FFku s Klausem a Caroline pokusím se k tomu udělat video a po 10. díle Láska a Nenávist bych začala psát tu FFKu s Klausem a Caroline :) Takže Dobrou moji milý upíří :DD ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Četli jste knižní sérii Upíří deníky?

Ano
Ne ale chystám se začít číst
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama