TVD Natáčení 20. epizody - The Orignals (spin off)

28. března 2013 v 12:33 | Zoey |  The Originals Spin off - Novinky
Opravdu se to děje. The Vampire Diaries 5. března začalo natáčet 20. epizodu, která otevře zadní vrátka do Spin offu The Originals.

Nový odvozený seriál The Originals by se měl začít vysílat na podzim 2013. Děj se bude odehrávat v New Orleans a ve středu dění bude především Klaus. Pokud tento nový seriál uspěje, tak bude zajímavé sledovat, jak se tyto dva seriály budou prolínat. My se také můžeme těšit, že Klause nebudou muset zabít, aby otevřeli vrátkav novém ději.

Pilotní díl bude režirovat Chris Grismer, který má na svědomí epizody 3x3 -The End of the Affair a 3x21 - Before Sunset. Grismer se podělil zároveň o tuto fotografii ze zákulisí, kdy herci čekali na natačení dalších scén.


Na fotografii můžeme zahlédnout Phoebe Tonkin(Hayley), Josepha Morgana(Klaus) a Daniela Gilliese(Elijah). V pilotu bychom měli vidět Kluase,Elijaha a Rebeku,jak cestují do New Orleans, kde se po svém odhalení usadila Hayley. Klaus se tam setká se svým upířím chráněncem Marcelem. Narzí tam i na dvě čarodějky - Sophie a Davinu,které jsou vrcholem nadpřirozené revoluce. Setkáme se také s Camille studentkou psychologie, která hledá odpovědi na otázku vrozeného zla, které vzniká po strašné rodiné tragedii.


Zdroj: http://vampire-diaries.4fan.czTVD 20.epizoda pojmenovaná The Originals by se měla vysílat 25. dubna
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama