22.4. Můj šťastný den

22. dubna 2013 v 15:57 | Zoey |  Diary
Jdu si takhle ráno do školy zjístím,že všichni deváťci co nejsou na příjmačkách, protože jsou přijati bez nich tak mají pomáhat do 14:00 na školním hřišti kvůli tomu,že se u nás zase pořádá Kinderiáda. Nejdřív jsem s kámošem z 9.B říkala,že zdrhneme a půjdeme domů ale nakonec to bylo v pohodě až budou na netu fotky tak je sem dám možná uvidíte i mě :D No ale o tom jsem nechtěla psát. Mimochodem bylo to lepší než se učit :D O tom jsem chtěla psát je to,že se chodil dívat i můj spolužák Michal a já se furt na něho dívala a pak si vezme to s čím měli házat druháci až páťáci a hodil tím a já na něho tak to rovnou vem všechny tři a dosnes je. On: A dostanu jedno Kinder? Tak jsem ho škádlila tím,že jsem mu to chtěla dát a pak,že ne a on se usmál a chytl mě za ruku a nakonec jsem mu to dala. Levou ruku už si nikdy neumívám :DD A pak jsme si povídali ke konci Kinderiády. Byla tam fakt sranda :) Přišla jsem dom jdu se dívat jestli na školu na kterou mám jít mě vzali. Dívám se dívám se nemůžu najít svoje číslo v oboru cukrář po chvíli já jsem ale blbá vždyť to mám hned před očima a zjíšťuju,že je u mě napsané nepřijata. Tak nic jdu se dívat na druhý obor na který jsem se přihlásila a dívám se a hned vidím, že jsem 23 a koukám a nevěřím svým očím já jsem přijatá. Já se tu usmívám jak debil a skáču jak debil. Chci křičet, ale nemůžu ségra už je doma z práce :D Až přijde mamka tak já jen na ní mamiiiii jsem přijatá na pekaře. I když bych radši na cukráře bych šla radši no ale co už aspoň něco než nic. Jinak patřím k těm dvoum u nás ve třídě co jdou na učňák :) A pokud chcete vědět jak nějak teď vypadám tak je to přibližně takhle 1. a 2. animace je to od toho,že mě nepřijali ,3. a 4. animace je k tomu,že mě chytil můj idol za ruku a moje neskutečná radost z přijetíPS: přidám možná novinky až večer i když zítra budou skoro všichni devátáci zase na příjmačkách tak k nám dali do třídy 9.B a máme rozvrh zase podle nás takže se jdu naučit na pár předmětů i když se asi nebudeme moc učit bude nás tam hodně málo. Bojím se fyziky tam nemám totiž ani jednu známku takže mě asi bude zkoušet.

Tohle jsme těm prckům dávali když překonali toho prvního co u nás byl z 2. ttřídy pak ze 3. 4. a 5. třídy. A to jsem dala i Míšovi :D ALe bohužel jsme to dávali jen po jedné te čokoládě uvnitř a dvě krabičky co nám zbyli jsme si mohli nechat a já jsem dala jednu Evče a druhou Míšovi.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Peťula** Peťula** | Web | 22. dubna 2013 v 18:39 | Reagovat

Ahoj na mém SONJF (soutěž o nejlepší jarní fotku) a bleskovka, pokud by si chtěla byla bych ráda kdyby ses zúčastnila :)
http://petulapetula.blog.cz/1304/sonjf-prihlaska-bleskovka

miluju the vampire diaries :)

2 Rose* Rose* | Web | 22. dubna 2013 v 19:26 | Reagovat

Rok a půl jsem silně hodně silně milovala kluka Michala.. on je na učňáku a já na gymplu... Hodně dlouho si se mnou hrál... ale to sem neviděla.. já byla slepá a milovala ho.. a on mi jen ubližoval... takže znám ten pocit radosti, ale i pokračování do smutku a to doufám, že tam se ty nedostaneš... moc bych ti přála, aby ti to s ním třeba vyšlo.. pokud se ti tak moc líbí.. :-) Hlavně abys nebyla raněná !! :-) Jinak ten den musel být prima! :-) A miluju tu animaci s Deanem, jak skáče.. nevíš jaký je to díl LD (Supernatural)?? :D :D :-)

Jinak moc děkuji! Že jsi u mě na blogu ráda... :-)

3 Rose* Rose* | Web | 22. dubna 2013 v 19:47 | Reagovat

To je krásný! :-) To abych se do Školy noci pustila... :-) Jinak pro mě je taková srdcovka právě Vampýrská Akademie.. to je kniha mého života! :-) A hlavně Rose a Dimitrij!!! :-)

4 Rose* Rose* | Web | 22. dubna 2013 v 19:47 | Reagovat

Jo.. nevíš náhodou z kterého dílu je ta animace, jak tam Dean skáče??? :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama