Joseph: "Doufám, že tam jsou kousky Klause může ztotožnit každý."

5. dubna 2013 v 21:24 | Zoey |  Joseph - Interviews
Ahojky nééé vůbec jsem neusnula ke konci telenovely Nespoutaný anděl.Ne vůbec se mi nechce brečet z toho,že lituju to,že jsem nenatáčela a neděla projekty do volitelnýho předmětu informatika teď mi nejdou videa v Pinnacle studiu ani v Sony Vegasu. Tak tu máme rozhovor s Josephem už zase a jinak je to asi trošku starší rozhovor ale objevil se až včera :D


Fearnet má nový, super rozhovor s Joseph Morgan. Náhledy a rozdělení The Originals Spin off, hovoří o jeho charakteru pocitech a nám řekl, proč diváci nenávidí, milují Klause.

Rozhovor v celém článku


Velikonoce jsou zvláštní příležitost. Rodinné shromáždění. Hlavní jídla jsou připravovány. Děti horečně shánějí vajíčka. Ale pokud jste prchlivý Klaus z The Vampire Diaries, slavící svátek můžete zahrnout jiné hrůzné tradice.

"Zřejmě vroucí zajíčky," nabídky herce Josepha Morgana s maniakální radosti po telefonu.

Klaus může hřát v přichycení krky a utonutí rodiče, ale v posledních třech sezónách, krvežíznivý ďábel se vyvinul v jedné z The Vampire Diaries komplexní a mnohotvárnou postavu.


Jak Klause ovlivnilo malé setkání se Silasem?
Nyní si Klaus uvědomil, že Silas se může dostat do jeho mysli jako to, že sním může manipulovat tak, nikdo jiný nebyl schopen udělat... Klaus je vždy rád, že je Alpha. Rád je nejsilnější v místnosti a nejvýkonnější. Je to znepokojující pro něj, že je je tam bytost, která ho může nejen zabít, ale aby věřil, že umírá. Vždy to bude trnem v jeho oku. Není to hezké nemít kontrolu nas sebou, což je to, co cítil v epizodě včera večer.

Elijah (Daniel Gillies) a Rebekah (Claire Holt) míří zpátky do Mystic Falls s lékem. Co je rodinná dynamika? Jak se Klaus zobrazí s jeho sourozenci?
Není za dobře s Rebekah. One je přesvěčená,že chce být opět člověkem, chce milovat, kterou nemůže opravdu dostat na palubu nebo pochopit. Už jsou v roporu, protože zničils jeho schopnost vytvářet další hybridy. Bude mít větší radost z Elijaha. Chtěl vidět svého bratra na chvíli a Elijah se vrací domů s lékem, který je to co Klaus potřebuje získat, aby Silas ho dostal zpátky(pozn. Zoey.: neboje je to taky aby Silase dostal ze svých zad takže si tam přiřaď te co chcete). Praktické potěšení pro Klause je v tom,že Elijah přinesl domů právě to co potřebuje. Ale také postrádal svého bratra tak jako jeho sestru kdyby byla hodně dlouho pryč. Já vždycky říkám, že táto rodina je ta, která si dokáže dělat strašné věci navzájem,jako nikdo jiný nemá nic k nim. A pak náhle uvidíte jací ve skutečnosti jsou.


Můžete nám něco prozradit o příštích několika epizodách a to zejména o The Originals, který slouží jako by pilotní díl pro možný spin off The Originals?
Příští epizoda se bude stahovat k The Originals, takže můžeme vidět Klause a Elijaha. Uvidíme, co se stane s lékem,alespoň co se týče,kde se Elijah domnívá, že by to bylo velmi přínosné a kdo by ho měl mít. Také uvidíme, co má Klaus v New Orleans v epizodě spin offu. Rozdělená epizoda je bookended scény v Mystic Falls. Začíná se Stefanem(Paul Wesley),Damonem(Ian Somerhalderem) a Elenou(Nina Dobrev) a končí s ními,ale všechno mezi tím je jak by to mělo jít do série. Je to úžasné. Je to epický a větší příběh. Pro Vampire Diaries je to spíš malé město příběhů a přichod věků s lidmi a s zúčastněnými bytostmi(tvory). The Originals jde na to, proč Klaus jede do New Orleans. Sejdeme se s novými postavamy, některé jsou z jeho minulosti a některé jsou nové. Uvidíme svět ve větším rozsahu. The Originals staví k válce mezi dvěma druhy a bojem, který tam existuje. Můžete očekávat, že Klaus bude často na obrazovce, což bylo pro mě monhem víc práce, než u epizod The Vampire Diaries. To bylo novou a fantastickou výzvou.

Takže tohle je část, která byla na stránce mého zahraničního zdroje a tady to máte celé ale v AJ(Klikni zde)!!!!


Kopírujte pouze se zdrojem!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama