XLrator Media zvedne Warhouse

30. dubna 2013 v 10:47 | Zoey |  Joseph Morgan - News
Nééé vůbec jsem si toho nevšimla až včera :D Si uvědomuju,že nemám kam dávat některý ty články tak je dávám tam kde by mohli zhruba bejt :DDDD

Konečně nějaké novinky o Warhouse. Šok zpráva, že XLrator Media získala všechna práva USA na psychologický thriller, který by měl vyjít později v tomto roce. Datum vydání ještě není známé,ale věci se pohybují dopředu a to je prostě skvělé slyšet, ne?

'Warhouse' následuje Royal Marine A.J. Budd(hraje Joseph Morgan), jak se probudí v tajemném domě a je nucen bojovat o svůj život každý den proti nelidským soupeřům. Aby A.J. zůstal naživu musí zabít své soupeře uvnitř v neměnném vězení, ze kterého není schopen utéct. Jak dny se mění v roky izolace a násilí ohrožují jeho duši.

Jedinou nadějí A.J. musí zůstat naživu spočívá v denících bývalého vězně Warhouse z 1. světové války důstojníka/poručíka Edwarda Sterlinga (ztvárnil Matt Ryan). Za tajnou stěnou A.J. objeví deníky, které slouží jako rádce mladého vojína a pomůže ho udžet při životě. A.J. se diví, co se stalo s Edwardem, jak nekonečné zabíjení ho zavede do strašlivého opatření.


Gratuluji celému týmu Warhouse!

Kopírujte pouze se zdrojem!!!!!To zde dávám nad videa protože blog.cz neumí opravit to aby se ty videa nepřehazovali k jiným článkům :D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama