Květen 2013

End!

9. května 2013 v 21:56 | Zoey |  Info o blogu
Ahojky moc se všem omlouvám,že končím, ale já jsem prostě hodně stěhovavá. myslela jsem si,že tu zůstanu hodně dlouho, ale jak si mě to tu moc nebaví začala jsem pomáhat kamošce na blogu http://tvd-and-theoriginals.blog.cz/ ,který založila včera a pak mě poprosila o to jestli bych sní neměla ten blog atd. Já souhlasila, protože chci zkusit jestli by mě to tam víc bavilo. Udělala jsem tam layout a zítra tam přehodíme s kamoškou články o TVD a The Originals z tohoto blogu a všechny affs prosím, kdo by měl zájem zůstat semnou affs na tom druhém blogu tak prosím sem do komentu napište zůstáváme affs a já vám dám vědět,že si u mě máte změnit blog a připsat ke mě kamošku. Díky za pochopení a snad tam vydržím hodně dlouho než tomu bylo tady :)

Návštěvnost za minulý týden 29.4 - 3.5. 2013

7. května 2013 v 15:01 | Zoey |  Návštěvnost blogu
Né vůbec se dneska necítím trapně u nás ve škole byli závody a všichni deváťáci co nezávodili tak jsme pomáhali na stanovištích a já úplně jak debil se dívám na kluky z Heyráku, ze ZŠ Kotlářská a dalších škol a já prej ten je pěknej ten je pěknej. The Fuck? To ho znám atd. Já tam potkala 3 kluky z FC Dosta Bystrc - Kníničky a jednoho z FC Svratka a já v duchu ti jsou vážně pěkní až na jednoho :DD A pak jedu v autobuse s Michalem a Oldou. Olda prej "Tak jsem slyšel,že se Haničce líbíš. "A já na to "To je pravda. Ale nejsem jediná komu se líbíš i mým kamoškám." Vystoupím z autobusu a mě pak dojde,že jsem o řekla nahlas chudák Míša :D Se fakt cítím trapně.

Jinak moc moc děkuju za tuhle návštěvnost a už se to nedrží na 70- 72 teď to vyšplhala návštěvnost až na 109 moc moc moc děkuju, že tu vůbec nebo spíš stále někdo chodí :D

Pondeli: 12
Utery: 10
Streda: 11
Ctvrtek: 13
Patek: 32
Sobota: 17
Nedele: 14

Celkem: 109

Silas obsazen!

7. května 2013 v 14:46 | Zoey |  TVD - News

Jakou tvář bude mít poslední velký padouch, který momentálně terorizuje Mystic Falls? (foto uvnitř článku)

Herec Scott Parks - který se naposled objevil třeba v seriálu Homeland - byl, jak CW potvrdilo, obsazen do role nepolapitelného Silase.
To samozřejmě neznamená, že už Parkse jako Silase uvidíme napořád, protože jak mnozí vědí, Silas oplývá mnohými schopnostmi, mezi nimiž vyniká to, že na sebe dokáže převzít jakoukoliv podobu.
Jak se vám zamlouvá výběr posledního zloducha?

C.Č


Bloody Night Con 3 Barcelona (The Vampire Diaries)

6. května 2013 v 16:54 | Zoey |  Nathaniel Buzolic - videos
Omlouvám se,že jsem včera nic nepřidala a neoběhla affs, ale včera jsem znovu dělala jen tak layout o kterým jsem jeden den psala přísáhám,že jsem se tak nasrala,že jsem neměla náladu něco přidávat na blog a tak jsem se na 30 minut ponořila do The SIms 3 abych se uklidnila když jsem TS3 vypla a tak jsem zjístila,že jsem to hrála 2 hodiny a ne 30 minut jak jsem chtěla :D . A dneska nic moc nepřidám protože je mi špatně, bolí mě a cítim se jako kdybych měla brzo umřít nechce se mi nic dělat jsem unavená a nudím se takže. Jdu si lehnout.

Jak já těm holkám závidím,že Natea potkali :) Snad někdy budu mít příležitost se s Natem setkat :/ Na azčátku jde vidět Ian a ještě někdo asi Paul, protože je otočenej zády,tak nevím kdo to je :D a nakonci jdou vidět Ian a Paul :)


Meeting Nathaniel Buzolic in Barcelona

6. května 2013 v 16:35 | Zoey |  Nathaniel Buzolic - videos
Já se chci s ním setkat :) Moje kamoška jede na BLOODY NIGHT v Bruselu 11.-12. května a mohla by mě taky vzít jenže moje mamka řekla,že ne, protože má ségra 12. května narozeniny a v sobotu to oslavíme:/ Takže kamoška se setká s Natem a dalšími z TVD jak já ji zívidím :/ Nesnáším, když někam chci jet tak musíme zrovna oslavovat něčí blbý narozeniny už vidím příští týden Já: Mamí můžu jet do Mutěnic? Mamka: Ne, protože bude slavit tvoje narozeniny. Takže to bude fakt úžasný chci jen dva dárky tablet a jet do Bruselu s kamoškou. Což se mi z těch dvou dárku nic nesplní :(


TVD 4x23 Graduation - Synopsis

3. května 2013 v 22:54 | Zoey |  Season 4 - Synopsis
KDO SI VEZME LÉK? - Na maturitní den, je Mystic Falls ovládnutý duchy, kteří mají v úmyslu vyrovnat staré skóre a naplnit jejich nadpřirozený úděl. Damonův život je po srážce s duchem v nebezpečí, zatímco Matt a Rebekah spojí v bitvě síly proti duchovy, který je odhodlaný najít lék. Jak se všichni shromažďují k předání maturitních vysvědčení a duchové se přibližují, přijde jim na pomoc nepravděpodobný hrdina. Caroline obdrží k maturitě dojemný a nečekaný dárek a Bonniin plán vede k zavření závoje. Elena učiní rozhodnutí ohledně bratrů Salvatorů a čelí epické konfrontaci s Katherine. Nakonec, Stefan odhalí hrůzostrašné vodítko vedoucí k tajemství, které Silase obklopuje.


Nate a Harry Styles z One Direction

3. května 2013 v 19:23 | Zoey
To i Harry Styles se setkal s Nathanielem a Nate s Harrym. Tím pádem mám šanci i já se setkat s oběma :D


image host

Pokouším se o novej layout :)

3. května 2013 v 19:07 | Zoey |  Info o blogu
Néé nevytvářím přs 3 hodiny novej layout na blog jen tak. Zkouším udělat nějakej lepší layout ale jak si se mi to nedaří díky těm blbým fotkám,který jsem si vybrala ale jak si mi už nejdou png obrázky a to hlavně z těch fotek. Těším se až kamoška mi ho konečně udělá ten co vytvářím já je jen provizorní i s horním menu boxem a stejnak by mi to pořád nešlo nastavit takže ten lay co vytvořím já bude mít pozadí černý jelikož mi už hrabe z těch fotek.

Pořád vytvářím v PS editoriáls, aby to tu bylo pak přehlednější. hledám šablonky,který bych si pak stáhla a dávala do nich potom fotky. A od těch co budu používat šablonky uvedu zdroj :)

Myslím,že mi z toho hrábne víc než kdy jindy :D

4x21 She´s Come Undone - Online&Download

3. května 2013 v 15:35 | Zoey |  TVD season 4 - Online&Download


--------------------------
-------------------------------

TVD 4x22 The Walking Dead - Promo

3. května 2013 v 8:55 | Zoey |  Season 4 - Promo
Kol je zpátky :) Kol je zpátky ve 22. epizodě ale jako duch asi :D Jinak tu mám pro vás Promo k 22. epizodě :) Já jsem šťastná a moc i když je tam asi jenom na chvíli ale stejnak stále hlasujte >>zde<< pro Kola ať je pak ve 23. epizodě zpátky na živu moc prosím :) Překlad pod videem :)

Šerifka Forbesová: Jsou tu další čtyři oběti bez krve. je to Silas?
Stefan: Připravuje se na něco velkého.
Příště
Bonnie: Silas může být kýmkoliv.

Stefan: Silas.

Bonnie: Je čas strhnout závoj.
Katherine: A tím strhnout závoj myslíš rozpoutat peklo na Zemi?
Poslední nová epizoda...
Damon: Musíme zabránit Bonnie, aby provedla to kouzlo.
...Před epickým finále
Silas: Nemáte tušení kdo, jsem.

Kol: Pozdrav ze záhrobí.Kol je zpět zatím jako duch :)


JULIE PLEC PROZRAZUJE ÚTRŽKY Z NADCHÁZEJÍCÍHO FINÁLE

3. května 2013 v 8:53 | Zoey |  TVD - News
Na finále si budeme sice ještě 14 dní počkat, ale už teď jsou k vidění promofotky a i Julie Plec se s fanoušky podělila o pár spoilerů, které nás zde čekají.


"Je skoro nemožné uspořádat v Mystic Falls jakoukoliv událost, aniž by se katastrofálně zvrtla," říká výkonná producentka Julie Plec, která finálovou epizodu napsala spolu s Caroline Dries. "Přistupovaly jsme k této epizodě, svým vlastním způsobem, jako k finále série, protože naše postavy maturují ze střední a to je v seriálu posun, který umožňuje spoustu nových možností a nových prostředí. Takže jsme opravdu chtěli mít možnost ukázat v této epizodě všechny emoce, které můžeme, dřív, než přejdeme k jinému životu. Ujistily jsme se, že navzdory všemu co se děje, stále budeme moct vidět skvělé chvíle plné přátelství a nostalgie, které já, jako dlouholetý televizní fanoušek, na středoškolských seriálech miluji, když se dostanou k tomuto milníku."

Dojde k nějaké smrti? "Určitě dojde na hádku, která vyústí v nějakou tu ztrátu krve, ale to je asi tak vše, co mohu říct," škádlí Plec.

V celém článku pokračování :)

Mám chuť zabít dvě holky na facebooku!!!

2. května 2013 v 20:43 | Zoey |  Diary
Máte někoho koho začínáte na Fb nesnášet? Já jo a to dvě holky,kterých už mám pokrk pořád píšou Já hlasuju každou minutu jako každý z #KOLSARMY. Náš Kol:P •#EndItMovement ✖ • . a Ta druhá zase Jenom náš..už tak dlouhá doba. Ta 1. zase ji píše Ta nejdelší, ale nejkásnější!! chápeš, že už je to 93 dni od toho co umřel?:O z toho 59trendů:3:3 jsem hrdá na to co jsme dokázali a nikdy se nevzdáme!! #KOLSARMYPOWER♡.

Ale přitom ho mají rádi jenom kvůli vzhledu a znají ho jen od 3. série. Já Nathaniela mám ráda protože je to zlatý člověk je proti týrání zvířat, je proti otroctví atd. a znám ho déle než ony. Já ho znám od té doby co hrál Paula O'Donnella v seriálu Out of the Blue.

Ty jejich keci o tom,že je jenom jejich mě fakt lezou na nervy! Dvě z mých affs je poznají na 100%. Ano vycházela jsem s těma holkama,který začínám nesnášet za dobře, ale teď se už popravdě jen předvařuju a nedělám to zrovna ráda.

Jo chápu každý si ho přivlastňuje, ale počkejte si až bude mít Nate přitelkyni to všechny fanynky ji budou hejtovat. Jen mě to bude vadit 1 sekundu a pak budu ráda,že je Nate šťastnej :)PS: Udělala jsem nové ikonky k affs ze stejných fotek jen dvě fotky u affs jsme dala nový :) Ty tři stejné a šedé jsou No affs tam do nich později přidám odkaz na Wanna be? A předělám celej ten článek co se skrývá u Wanna be? :D Snad jste mě trochu pochopili u té předposlední věty :D

Hlasujte pro Kola Prosíííííííííím!!!

2. května 2013 v 19:05 | Zoey |  Others
Jedna holka na fb přidala hlasování kdo by měl být z těch duchů ve finální epizodě být znovu na živu, a je to na jedné stránce :D A moc prosííííííííííííím hlasujte pro Kola vím,že každý tam má nějakého oblíbence, ale moc moc prosím Kol si to zaslouží :) Chci aby byl naživu i Alaric ale tá kráva Plecka chce aby byl zase naživu jen jeden. A chci aby to byl Kol. Bez urážky ti co mají rádi Jeremyho, ale on tam byl až do nějaký dílu 4. série a ta smrt mě zasáhla míň než Alaricova a Kolova. Jasně všichni si zaslouží tam být znovu na živu ale fakt nepotřebuju vidět Finna nebo Esther a další. Vážně moc moc prosííím hlasujte pro Kola zaslouží si to víc než Jeremy ano za to,že zabil Kola si to nezaslouží :) Kdybych byla na místo Plecky tak na 100% nechám ožívit všechny až na Esther, která nám chtěla zabít Klause,Elijaha,Rebekah, Kola a Finna :D4x20 The Originals - Online&Download

2. května 2013 v 15:47 | Zoey |  TVD season 4 - Online&Download

------------------------------
---------------------------------

CW potvrdilo objednání The Originals

2. května 2013 v 11:34 | Zoey |  TVD - News
The CW oznámilo, že pro příští sezónu obnoví "Hart of Dixie" a novinku "Beauty and the Beast" a nový seriál - upírský spinoff "The Originals."

"The Originals", kteří se odehrávají v New Orleans a v hlavních rolích se objeví Joseph Morgan, Daniel Gillies a Phoebe Tonkin se představili už v poslední epizodě Deníků. President stanice CW Mark Pedowitz se k spinoffu sám vyjádřil:

"Jakmile jsme viděli včerejší epizodu 'The Vampire Diaries', věděli jsme, že chceme víc z 'The Originals' - Julie Plec a Kevin Williamson odvedli s 'The Vampire Diaries' skvělou práci a Julie vytvořila neméně zajímavý svět i v 'The Originals."

Nově přiobjednané seriály se připojí už k dříve objednaným seriálům - "Arrow", "The Vampire Diaries" a "Supernatural". Nejistý osud zatím stále visí nad "Nikitou" a "The Carrie Diaries".